ABV KALIP

Hakkımızda

1988 yılından itibaren sektörümüzde biriktirdiğimiz tecrübelerimizi 2000 yılında Atılım Teknik adı ile kurduğumuz firmamız ile üretime döktük. Firmamız ilk olarak plastik ve kalıp imalatı yaparak işe başlamıştır. Sanayi sektöründe otomotiv ve mobilya üretimlerinin yanı sıra aksesuar ekipmanlarının da üretimini gerçekleştirdik. Kalıp üretimleri CNC makinalarında ve dikişleme merkezlerinde bigisayarlı makinelerde ölçü kontrol tezgahlarında gerçekleştirilir. Firmamız yapmış olduğu yatırımlarla yıllık kalıp üretimini %80 artırmış olup, yapacağı diğer yatırımlarla bu artışı maksimum seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir. Üretim mamul bazında olup tamamen bigisayarlı makinelerde yapılacak şekilde tesis oluşumu gerçekleşmiştir.

 

2008 yılında şirket statüsü altında faaliyet göstermeye başlamış olup ABV Kalıp ismini almıştır. Plastik enjeksiyon kalıpları,  plastik parçalar ve sac parçalar imal eden ABV Kalıp özelikle dizel araçlar için TURBO BORUSU üretiminde öne çıkmıştır.  Mevcut ürün yelpazesini her geçen gün artıran firmamız, şekil ve görsellik, aynı zamanda estetik mamüller üretme bilgi ve tecrübesine sahiptir.

 

Oluşturmuş olduğumuz UBO markamız ile;  gelecekte de kalitesi ve estetik tasarımlarıyla sektöre gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarda siz sayın müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Sitemizde kullanılan logolar marka sahiplerine aittir. Ürünlerimiz ilgili araçlarla uyumlu EŞDEĞER ürünlerdir.